6 причин чому українці обирають життя в Tiny House

6 причин чому українці обирають життя в Tiny House

Є кілька причин, чому сучасні українці вирішують облаштовувати життя в модульних будинках на колесах Tiny House. Ми окреслюємо 6 основних причин:

  1. Мінімалізм. Прагнення жити в просторі без зайвих речей та елементів. 
  2. Раціональній фінансовий підхід. Навіщо платити за те, чим не користуєшся? Наприклад, скільки разів на рік ви відвідуєте кімнату для їдальні чи вітальню на другому поверсі?
  3. Зменшення свого вуглецевий відбитку. Менший простір означає меншу площу для обігріву, охолодження що допомагає зберігати енергоресурси і зменшувати їх споживання.
  4. Свобода подорожувати. Багато людей, які люблять подорожувати, приєднаються до ком'юніті власників Tiny House, щоб подорожувати з легкістю. Вони просто подорожують зі своїм будинком.
  5. Менше місця для меншого безладу. Власники маленьких будинків виявляють, що їхні речі складаються здебільшого з сентиментальних, емоційних речей та предметів першої необхідності.
  6. Менші приміщення легше обслуговувати. Оскільки їх легше обслуговувати, це створює більше вільного часу, який ви маєте протягом дня та насолоджуєтесь життям.
Tiny House дизайн інтер'єру

Tiny House дизайн інтер'єру

Є ще купа причин і переваг, щоб обрати життя в Tiny House. Це лише найвагоміші з них. У кожного власника Tiny House є своя і найголовніша. А яку причину для себе виділяєш ти?

Tiny House Atelier Alkinoy. Будинки вільних людей.
Виробництво модульних будинків на колесах в Україні - alkinoy.com